Замовлення столиків (063) 828-56-46

Ласкаво просимо!

Колиба «Водограй» запрошує вас приємно відпочити та скуштувати страви справжньої української кухні від майстрів кулінарної справи.

На вас чекає широкий вибір страв з риби, зокрема короп смажений в печі, юшка, банош, шашлик із свинини, борщ, деруни та багато інших українських страв, які готуються за народними традиціями в печі. Рум’яні поросята, узвари, риба приготовлені в печі приємно вас порадують, а секрет простий — до кожної страви ми додаємо дрібочку сердечної любові та поваги до своїх гостей

Колиба «Водограй», знаходиться в м.Жашків біля колгоспу Щорса запрошує вас приємно відпочити та скуштувати страви справжньої української кухні від майстрів кулінарної справи. На вас чекає широкий вибір страв з риби, зокрема короп смажений в печі, юшка, банош, шашлик із свинини, борщ, деруни та багато інших українських страв, які готуються за народними традиціями в печі. Рум’яні поросята, узвари, риба приготовлені в печі приємно вас порадують, а секрет простий — до кожної страви ми додаємо дрібочку сердечної любові та поваги до своїх гостей.

Бог обдарував це місце первісною красою і щедрістю, а руки дбайливих господарів довершили цю досконалу картину. Майстерно виконаний інтер’єр з каменю та дерева, жива музика та справжня українська кухня — все це, в поєднанні з ввічливим обслуговуванням, неодмінно викличе ваше захоплення. Є в нас банкетний зал на 200 осіб та VIP зал на 30 осіб. До послуг відпочиваючих надається автостоянка.

А в теплу пору на березі двох ставків в елегантній альтанці чи літньому майданчику буде вдвічі приємніше відпочивати біля фонтану та розважатись на катамаранах. Для дітей обладнаний дитячий та футбольний майданчик, гойдалки.

В зимній період ставки облаштовуються під каток, де можна покататись на ковзанах та пограти в хокей.